Podpor Umelca / DONOR ART

Podpor Umelca

DONOR ARTIST

Tu ma môžete finančne alebo iným spôsobom podporiť v mojej tvorbe. V súčasnosti pracujem na projekte Omaľovánky Slovensko a Svet, a všetko od začiatku až po finálny výsledok si sama financujem. 

Momentálne som vytvorila Omaľovánku Bratislava a Košice. Všetko je ešte stále v tlačiarni ... pracujem aj na Prešov, Nitra, Poprad, Banská Bystrica, Londýn, Paríž ... Naše krásne Slovensko, chcem priblížiť v mojom videní. Tak ako všetko dobré aj toto si vyžaduje veľa času na tvorbu a konečnú realizáciu. Budem nesmierne rada, ak ma podporíte hoci 1 €, alebo aj viac ... pripadne pomôžete s tlačou, alebo marketingom. 

Paypal a číslo účtu na vyžiadanie

 Instagram: https://www.instagram.com/coloringbyluccho/

Ďakujem 🙂

Podpor Umelca / Donor Art

Som umelec, ktorý sa najradšej vyjadruje cez svoju tvorbu. Hlavne cez moje obrazy, ale tiež umelecké projekty /maľovánky, úžitkové predmety/ a workshopy a kurzy.

E-shop
Autorské práva

Tvorba je chránená autorskými právami a vlastníctvom Luccho.s.r.o, Mgr. Lucia Chocholáčková,  podľa paragrafu 18, zákona 185 o autorských právach. Vizual diela je duševným vlastníctvom autora

Moja Galéria obrazov
Nájdete ma v Michalovciach na ulici Stavbárov. Obrazáreň otvorená po dohovore emailom lucia@luccho.com alebo telefonicky